Запоріжці виступили проти офіційного визнання ОРДЛО

68

Запорізька територіальна організація партії «Європейська Солідарність» закликала містян долучитись до онлайн акції #НіВизнаннюОРДЛО.

«Європейська Солідарність Запоріжжя підтримує онлайн-акцію #НіВизнаннюОРДЛО! Долучайтесь, друзі!

25 березня відбудеться онлайн-засідання мінської Тристоронньої контактної групи. Засідання раніше планувалося у Мінську, і на ньому мала бути підписана угода про Консультативну раду за участі російських маріонеток з ОРДЛО. Попередньо, створення цієї “ради”, яка фактично легалізує терористів з ОРДЛО і знімає тавро агресора з Росії, було прописане у Протоколі від 11 березня. Підписання цього протоколу представниками України Леонідом Кучмою і головою Офісу Президента Андрієм Єрмаком фактично поклало початок офіційному визнанню ОРДЛО з боку України.

Петиція до Президента з вимогою про відкликання підписів Кучми і Єрмака вже набрала більше 25 тисяч необхідних підписів, але наразі ми не маємо впевненості в тому, що Президент дослухається до думки українців.

Тому громадяни мають продемонструвати рішучість своїх вимог у «карантинному» форматі онлайн-акції», – йдеться на Facebook-сторінці осередку.

Для того, щоб долучитись до акції учасникам необхідно було опублікувати в соцмережах світлину з хештегом #НіВизнаннюОРДЛО. Свою принципову позицію продемонстрували десятки запоріжців.

Сьогодні віце-прем’єр Рєзніков повідомив, що рішення про створення консультативної ради у рамках ТКГ ухвалено не буде.

На своїй сторінці у Facebook народний депутат України восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко висловив думку, що «мінська зрада» не відбулась саме через реакцію суспільства.

Мінської зради не буде.Принаймні сьогодні.І це, звичайно, добре.Офіційні названі причини:- засідання проводиться у…

Опубліковано Ігор Артюшенко – офіційна сторінка Середа, 25 березня 2020 р.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...