Стало відомо, який курс долара прогнозують на 2020 рік

1923
Фотоілюстрація

Не зважаючи на всі прогнози, останнім часом в Україні долар продовжує стрімко падати. Багатьох цікавить чого можна очікувати у наступному році. Адже від курсу іноземної валюти багато що залежить.

При плануванні бюджету на 2020 рік закладався середній курс долара на рівні 28 гривень за 1 долар.

«При плануванні бюджету на наступний рік власники закладають вартість валюти в середньому на рівні 28 гривень за долар. За прогнозами інвесторів, гривня продовжить зміцнюватися, оскільки в минулому році курс був на рівні 30 гривень за долар», – повідомляє виконавчий директор «Європейської Бізнес Асоціації» Ганна Дерев’янко.

Не зважаючи на оптимістичні прогнози, бізнес не поспішає виходити на ринок країни. У порівнянні з прогнозом на 2019 рік скоротилося кількість компаній, які мають намір розширювати штат. Як показало опитування, 47% компаній планують залишити кількість співробітників на рівні минулого року, а 46% СЕО поділилися планами про розширення штату (в минулому році таких було 58%).

Як свідчать результати опитування, лише 33% компаній у 2020 році мають намір починати нові інвестиційні проєкти в Україні.

При цьому понад 90% керівників компаній збираються підвищувати співробітникам зарплату на 5-10%.

За матеріалами Економічної правди

Читайте також:У двох районах Запоріжжя перевірили повітря на шкідливі викиди від заводів

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...