Петро Порошенко заявив, що реформа децентралізації опинилася під загрозою – ЗМІ

69

Децентралізація та передача повноважень і коштів на місця, право громади самостійно визначати напрямки розвитку в даний час виявилися під загрозою і необхідно зробити все, щоб захистити цю реформу.

Про це на конференції Київської територіальної організації партії заявив п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко, повідомляє “Цензор.нет“. 

“Наступ на децентралізацію – це зараз перша небезпека, де ми повинні з вами об’єднатися, підняти киян, і захистити інтереси громади. Ні Порошенко, ні Кличко, ні будь-яких інших політичних сил, як би вони не називалися. А інтереси киян, тому що влада в Києві належить киянам. І це перше завдання, в тому числі з підготовки дострокових виборів, якщо вони будуть мати місце “, – зазначив він. 

“Чи є децентралізація незворотною? На жаль, немає. Чи треба її скасовувати? Ні, досить просто перемкнути фінансові потоки, прийняттям чергового бюджету, на київських чиновників і забрати право у суспільства визначати розвиток території”, – підкреслив Петро Порошенко.

Читайте також:Розвитку не буде: одній з громад Запорізької області заблокували субвенцію

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...