Я вже отримав сотні дзвінків від воїнів, які повідомляють, що готові стати на захист України – Президент

1557
Збройні сили України приведено в повну бойову готовність. Президент Петро Порошенко закликав ветеранів першої хвилі мобілізації бути також напоготові.

Президент України Петро Порошенко, на екстреному засіданні РНБО, підтримав рішення про введення воєнного стану в країні. Сьогодні Верховна Рада збереться на екстрене засідання, під час якого депутати мають ухвалити це рішення.

“Це не означає, що Україна буде проводити будь-які наступальні операції”, – заявив президент.

Президент розповів, що вже отримав сотні дзвінків від воїнів, що перебувають у резерві, які повідомляють, що готові стати на захист України. Він закликав ветеранів першої хвилі мобілізації бути напоготові.

Петро Олексійович також зазначив, що це рішення не передбачає термінової мобілізації, проте військових ЗСУ приведено в повну бойову готовність.

Нагадаємо, раніше Forpost повідомляв, що прикордонні кораблі Російської Федерації здійснили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід із порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Зокрема, російський прикордонний корабель “Дон” здійснив таран українського рейдового буксира, внаслідок чого було пошкоджено головний двигун корабля, обшивку і леєрне огородження, а також втрачено рятувальний пліт. Пізніше ВМС України повідомили, що катери захоплені ФСБ РФ, шестеро українських військовослужбовців зазнали поранень. У Міністерстві закордонних справ України зазначили, що розцінюють агресивні дії кораблів Російської Федерації як порушення норм Статуту ООН та Конвенції ООН з морського права.

Читайте також: Україна веде переговори з усіма партнерами, зокрема з НАТО та ЄС, – Клімкін про ситуацію на Азовському морі

загрузка...
Загрузка...