Україна веде переговори з усіма партнерами, зокрема з НАТО та ЄС, – Клімкін про ситуацію на Азовському морі

288
Міністр закордонних справ Павло Клімкін. Фото: УНІАН
Україна проводить переговори з міжнародними партнерами. Про це заявив Міністр закордонних справ Павло Клімкін. 

“Росія зробила акт агресії проти України. Тепер є агресія на території України, а також війна з росіянами в нейтральних водах. Цей акт агресії, а саме так він кваліфікується за всіма принципами міжнародного права, призвів до поранень наших воїнів”, – констатував Міністр.

Павло Клімкін підкреслив, що Україна проводить переговори з усіма партнерами, зокрема з НАТО та ЄС, передає Цензор.нет.

“Ми весь час контактуємо з усіма нашими друзями і партнерами, інформуємо їх про те, що сталося. Зараз нам дуже важливо не просто скоординувати позиції з нашими друзями, а сформувати чітку позицію, що ми робитимемо разом.

 “Найближчим часом Президент спілкуватиметься з представниками міжнародних організацій, щоб вибудувати чітку коаліцію для протидії актам агресії РФ”, – зазначив Клімкін.

Нагадаємо, 25 листопада ВМС ЗС України повідомили, що прикордонні кораблі Російської Федерації здійснили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід із порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Зокрема, російський прикордонний корабель “Дон” здійснив таран українського рейдового буксира, внаслідок чого було пошкоджено головний двигун корабля, обшивку і леєрне огородження, а також втрачено рятувальний пліт.

Редакція Forpost звертає увагу, що запис ведеться з рубки корабля, який протаранив український буксир.
Обережно, на відео присутня ненормативна лексика! 

ВМС ЗСУ підкреслюють, що про намір здійснити перехід попереджали заздалегідь і діяли в рамках міжнародного права. Пізніше ВМС України повідомили, що катери захоплені ФСБ РФ, шестеро українських військовослужбовців зазнали поранень. У Міністерстві закордонних справ України зазначили, що розцінюють агресивні дії кораблів Російської Федерації як порушення норм Статуту ООН та Конвенції ООН з морського права.

Читайте також: Запоріжці в черговий раз звернулась до місцевих архієреїв УПЦ МП – ДОКУМЕНТ

загрузка...
Загрузка...