Митрополит Лука в Запорізькій області обізвав послідовників української церкви – «Іродами» та «Юдами»

6088
Фото: Google.com

Скандальний митрополит Запорізький та Мелітопольський РПЦ Лука (в миру Коваленко Андрій) вчергове здивував всіх своїми висловлюваннями. Звісно, кожна людина має право на власну думку, однак, чи гоже говорити такі речі священнослужителю?!

Як тільки в Україні заговорили про створення єдиної Української православної церкви, священики РПЦ «збунтувалися». Воно й не дивно, адже московська церква втрачає свій вплив на українській території.

У своїх висловлюваннях митрополит Лука завжди був доволі різким. Нещодавно, він порівняв законопроект №4128 про внесення змін в Закон «Про свободу совісті та релігійних організацій» – легалізацією «церковного рейдерства».

«Сьогодні ми стали свідками, як сучасні послідовники Ірода та Юди, за сприяння підлеглих їм големи, від словесного потоку лихослів’я і образ на адресу нашої Матері-Церкви перейшли до дій, розв’язання репресії проти її пастви. Так, з дивовижною швидкістю і неймовірною кількістю порушень, був прийнятий антиконституційний закон, згідно з яким вищезгадані особи намагаються відняти ім’я нашої Матері-Церкви, а нас з вами загнати в «релігійне гетто», промаркований нас, вірних чад Української православної церкви, як людей другого сорту, повторюючи дії свої ідейних побратимів – фашистів», – про це він заявив 13 січня під час прес-конференції Запорізької єпархії УПЦ.

У четвер, 17 січня, о 10:00 закликав вірян помолитися та відслужити молебень про примноження любові у народних депутатів.

Саму у цей день на черговому засіданні парламент має ухвалити другий церковний законопроект про внесення змін в Закон №4128 «Про свободу совісті та релігійних організацій». В законі держава пропонує релігійним організаціям механізм в разі, якщо вони захочуть зміни свою релігійну приналежність.

Читайте також: Автомобільна залежність вартістю в 850 тисяч гривень – запорізький журналіст розповів про поповнення автопарку митрополита Луки

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...