Автомобільна залежність вартістю в 850 тисяч гривень – запорізький журналіст розповів про поповнення автопарку митрополита Луки

1344
Фото: Google.com

Митрополит Запорізького та Мелітопольського УПЦ МП придбав розкішний автомобіль. Щоб журналісти менше цікавились його благополуччям записав новий транспортний засіб на свого водія протодиякона.

Дорогі годинники, двоповерховий будинок з мангалом, «Тойота Кемрі» – це все атрибути «смиренного» життя митрополита Луки, а не депутата, як могла здатися на перший погляд. Після численних «викриттів» священнослужитель мав стати трохи скромнішим у своїх потребах, та не Андрій Коваленко (Лука).

Журналіст, Віталій Горбенко, розповів, що очільник православної церкви московського патріархату придбав Volkswagen Caravelle. За підрахунками таке авто може коштувати 850000 гривень. Щоб суспільство менше цікавилось – «звідки гроші» – оформив авто на свого водія протидиякона Ігоря Мазуренка, зареєстровано транспортний засіб на Донецьких номерах.

Скріншот з Facebook
Фото Віталія Горбенко
Фото Віталія Горбенко

Нагадаємо, Лука неодноразово був замішаний в скандалах: проросійськи настрої, агресивні висловлювання з проголошення автокефалії, розкішне життя й т.і.

Читайте також: Віталій Горбенко – про те, як настоятелька жіночого монастиря Луку обхитрила

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...