На основі слухань сквер Яланського пропонують повернути у власність Запоріжжя

563
Фото: Google.com

На сайті з’явилася електрона петиція під номером №4756 з пропозицією повернути сквер Яланського місту.

6 травня минулого року відбулися громадські слухання «Про наміри будівництва ТРЦ на місці скверу Яланського (напроти ТЦ «Україна»).

У залі розглядалися два питання: 1) чи підтримують запоріжці наміри будівництва ТРЦ на місці скверу Яланського? 2) чи підтримуються намір зобов’язати міськраду, розірвати договори оренди землі на цій ділянці з ТОВ «ЛЕНД ДЕВЕЛОПМЕНТ».

Скріншот з сайту електронних петицій м. Запоріжжя

Під час голосування люди визначилися, що не хочуть в центрі міста бачити новий ТРЦ. На основі цього й пропонуються ділянку повернути у власність міста.

Нагадаємо, «епопея» з зоною відпочинку розпочалася ще 16 квітня 2018 року. Невідомі люди намагалися тут встановити паркан. На місце негайно виїхали активісти та небайдужі люди. Виявилося, що 12 квітня мер Володимир Буряк підписав дозвіл виконкому на вирубку 566 дерев та 1810 кущів в сквері Яланського. Однак містян таке рішення не влаштувало, вони буквально грудьми постали на захист скверу. Навіть після того, як там вирубали дерева, місцеві мешканці не полишають надій повернення зеленої зони.

Читайте також: У запоріжців з’явилася реальна можливість реконструювати свій улюблений сквер чи парк

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...