Документ: хто з членів Запорізького виконкому підтримав знищення парку Яланського

787
Фото: facebook.com

Активісти домоглися інформації про те, хто з членів міського виконкому підтримав вирубку парку в центрі міста. “Запорізький центр розслідувань” опублікував відповідь на інформаційний запит від Запорізького виконкому.

У відповіді мерії вказується, що «брали участь при затвердженні рішення» Сергій Мішок, Валентина Малиш, Олексій Бородай, Роман Омелянович, Леонід Анісімов, Микола Євдокименко, Сергій Кійко, Ігор Клейнер, Елліна Позднякова-Кирбят’єва, Максим Остапенко і Вадим Рильський.

Не голосували взагалі міський голова Володимир Буряк (який взяв одноденному відпустку саме в день прийняття рішення), заступник мера Володимир Волобуєв, а також Руслан Підоріч та Анатолій Малиш.

Фото: facebook.com

Нагадаємо, як раніше повідомляв Форпост, 16 квітня у парку Яланського працівники фірми ТОВ «Ленд Девелопмент» намагалися встановити паркан і приступити до вирубки дерев, щоб почати будівництво ТРЦ. Також на місці були молоді люди спортивної зовнішності, які відмовилися називатися. Громада назвала їх тітушками. Ідентичний випадок трапився і 18 квітня, де «тітушок» зустріли активісти, що влаштували там безстрокову акцію протесту. Люди встановили намети і організували постійне чергування, щоб захистити парк від знищення.

Фото: facebook.com

23 квітня відбулося судове засідання, на якому вирішувалася доля «багатостраждального» парку. Запорізький окружний адміністративний суд залишив в силі заборону на вирубку парку Яланського.  А 6 травня, пройшли громадські слухання щодо збережжня парку, на яких проти знищення та забудови парку Яласнкього проголосували 431 запоріжців.

Загрузка...