На Запоріжжі масово вакцинують тварин – у домашньої собаки знайшли сказ

449
Фото: ПроБердянськ

Бердянцям знову загрожує епідемія сказу. У дворі домашній собака напав на свого господаря. Той відбувся незначними ушкодженнями, однак, у тварини виявили інфекцію.

11 березня житель Бердянська постраждав від власного пса. У дворі на нього напала тварина. Чоловік отримав незначні ушкодження, після чого власноруч вбив собаку. Про випадок повідомив у відповідні служби. Ветеринари відправили труп на експертизу. Лише через місяць вдалося з’ясувати, що пес був заражений сказом.

Фото: ПроБердянськ

Постраждалого направили в лікарню, а в курортному місті оголосили карантин. Зараз масово вакцинують домашніх тварин. Як заявив начальник бердянського управління Держпотребслужби всі необхідні препарати для проведення профілактичних дій є. Також, планують вжити заходів щодо безпритульних тварин. Спільно зі Службою захисту тварин котів та собак відловлюватимуть, аби зробити їм щеплення.

Фото: ПроБердянськ

Нагадаємо, 12 січня поблизу с. Осипенко Бердянського району вовк напав на двох жінок та чоловіка. Постраждалих госпіталізували та одразу вакцинували. Люди піймали звіра, забили до смерті палками, відрізали голову, а згодом спалили.

Джерело: ПроБердянськ

Читайте також: В Запорізькій обласній інфекційній лікарні помер молодий чоловік. Лікарі не могли знайти ін’єкції

загрузка...