Фото дня: у Запорізькому ботанічному саду з’явилися жовто-блакитні магнолії

391
Фото: Google.com

«Міський ботанічний сад» приваблює запоріжців не залежно від пори роки, адже працівники роблять все, аби парк процвітав.

Нещодавно тут посадили 11 дерев магнолій. Серед них шість нових видів. Робітникам саду довелося неабияк попітніти, щоб дістати з Голландії спеціальний вид, який квітне жовто-блакитним. Так би мовити, й око тішитиме, й серце.

Саджанці придбали коштом міського бюджету, а також за гроші небайдужих жителів міста. Дерева мають розквітнути вже через тиждень, якщо на дворі буде сонячно.

«Цікаво, що 20 років тому тут було всього лише два види магнолій, сьогодні їх вже 26. Тішить мене те, що цього року вдалося дістати єдину у світі блакитну магнолію. Вона унікальна тим, що квітка зовні блакитна, а в середині – жовта. Такий рідкісний вид є далеко не в кожному ботанічному саду України. Ми це робимо навмисне, щоб люди, які приходить сюди відпочивати, бачили квіт цих магнолій. Тому до ботсаду можна прийти практично у будь-який час та застити цвітіння магнолій», – наголошує директор позашкільного навчального закладу «Дитячий парк «Запорізький міський ботанічний сад» Запорізької міськради Тамара Єрьоміна.

Окрім магнолій, колекція ботсаду поповнилася рідкісними видами сосен.

Нагадаємо, минулого року в саду висадили 18 магнолій.

Читайте також: В Україну завітає перша в світі людина-кіборг – фото

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...