Правоохоронці викрили корупційну схему закупівлі медичних препаратів для лікарень Запоріжжя (відео)

1213
У лікарні Запоріжжя постачали препарати за завищеними цінами. За це медпрацівники отримали близько 300 тисяч “відкату” від фармкомпаній.

Правоохоронці викрили схему підкупу медпрацівників, які допомагали харківським фармкомпаніям вигравати тендери на поставку препаратів. Прокуратура встановила, що за сприяння в перемозі в державних замовленнях, представники компаній платили працівникам лікарні від 5% до 25% від суми контракту, йдеться в сюжеті ТСН.

Підозри вже вручили менеджеру та директору двох компаній, що постачали ліки за завищеними цінами. Це пов’язані між собою фірми – саме їх виводили на тендер, щоби одна з них здобула перемогу.

Наразі відомо про два виграні тендери щодо поставок у лікарні Запоріжжя медикаментів на суму в 3 мільйони гривень. Медпрацівникам за допомогу перерахували близько 300 тисяч гривень. Слідчі перевіряють причетність цих фармкомпаній до підтасовки результатів ще в десятку медзакладів у чотирьох областях України.

“Оголошено підозри за статею про надання неправомірної вигоди відповідальній особі, підкуп лікарів. Підозри оголошені двом представникам фармакологічних компаній, на сьогодні вирішуються питання про обрання їм запобіжного заходу. Не виключає підозри в подальшому і представникам медичних закладів”, – повідомила прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик. 

Читайте также: Після розголосу в ЗМІ у 9-й міській лікарні Запоріжжя з’явилося знеболювальне – операції поновилися

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...