Президент розповів, коли Україна зможе відмовитися від газових закупівель

206

Україна має стати енергонезалежною і припинити закуповувати чужий газ. В країні для цього є всі ресурси, заявив Президент Петро Порошенко. Глава держави підкреслив – програма енергоефективності лише за 4 роки дала значні плоди: споживання імпортного газу скоротилося на десятки мільярдів кубометрів на рік. Плани на наступні роки – взагалі відмовитися від закупівель і перейти повністю на власне блакитне паливо. Про енергетичну стратегію Президент говорив з представниками бізнесу під час візиту на Волинь.

– В 17-му році Україна спожила 14 мільярдів кубів імпортного газу. До цього споживала і 22, і 30. 14 – це уже реальна робота, яка була проведена. в 18му знаєте скільки ми спожили? 10! Моя мета за наступні п’ять років Україну зробити енергонезалежною. Ми маємо свої потреби задовольняти своїм газом. І треба припинити, щоби хтось крав цей газ, а потім списував це на державний борг, – наголосив Петро Порошенко.

Як ми писали раніше, 19 січня виповнюється 10 років з моменту підписання кабальних газових угод між Тимошенко та Путіним. Нещодавно нардеп від БПП Сергій Каплін  зареєстрував постанову, в якій вимагається офіційно визнати збитки України від цих домовленостей на рівні двох трильйонів гривень. А саму Юлію Тимошенко – притягнути до відповідальності.

загрузка...