Привіт з минулого: Зеленський випадково опублікував сьогоднішні результати аналізів з датою 2 квітня

1502

Схоже один з кандидатів у Президенти ніяк не відійде від 1 квітня – кожного дня «сипле» жартами. Наприклад, «сьогодні» здав аналізи актору серіалу «Сватів», результати були відомі ще декілька днів тому.

Привселюдно два кандидати у Президенти (Петро Порошенко та Володимир Зеленський) здавали аналізи, які мали визначити, чи вживають чоловіки наркотичні речовини.

Скріншот з Facebook

Після того, як з’ясувалося, що у Зеленського аналізи брав актор з серіалу «Свати» та учасник кулінарного шоу Владислав Кірякулов, користувачі в соціальних мережах знайшли нову колізію. У документі, який засвідчував – у крові наркотичних речовин не виявлено – значилася дата 2 квітня. Після того, як це помітили, дату «непомітно» змінили на 5 квітня.

Варіанти два: або Володимиру Зеленському вдалося винайти машину часу, або йому є що приховувати, якщо довелося фальсифікувати медичний документ.

Відкидаючи жарти, це відверта неповага до українського народу. Саме за ініціативи Володимира Зеленського почався цирк напередодні дебатів. Пройти чесно експертизу, було б справедливо по відношенню до своїх прихильників.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...