Стало відомо про підкупи виборців з боку партії «Батьківщина»

385

Голова фракції БПП в Верховній Раді України Артур Герасимов заявив, що з областей був отриманий сигнал про незаконні дії представників ВО «Батьківщина». Мова йде про незаконний збір даних громадян та спробу підкупу.

– Останнім часом іде багато сигналів майже з усіх областей України, що представники партії Батьківщина, яку очолює кандидат у Президенти Юлія Тимошенко, розпочала кампанію по підкупу виборців зі збором персональних даних. Хотів би нагадати, чим закінчується для рядових виконавців подібні ініціативи їхньої лідерки. У Кілії Одеської області зовсім нещодавно активістка “Батьківщини” була засуджена на 5.5 років ув’язнення саме за підкуп виборців під час виборів до ОТГ,- заявив Герасимов.

Артур Герасимов застеріг своїх колег – країна вступила у важкий передвиборчий період, тому закликав всіх утримуватися від популізму, агітації і спекуляцій на болючих проблемах суспільства.

Депутат наголосив, що Верховна Рада розпочала свою роботу сьогодні з планів на майбутній тиждень. Найбільш амбітна ціль парламентарів – проголосувати за закріплення курсу на вступ до ЄС і НАТО в Основному законі країни. Голова фракції БПП Артур Герасимов заявив – голосів назбирається набагато більше, ніж необхідних 300.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...