У Запорізькій області збудують потужну вітроелектростанцію

196
Фото - ілюстрація

Цього року заплановано будівництво у Приазовському та Мелітопольському районах вітропарку потужністю 225 МВт.

Це буде перша черга «Запорізької ВЕС», загальна потужність якої у майбутньому може бути збільшена до 500 МВт. Станції розміщуватимуться за межами населених пунктів. На території Дівнинської, Добрівської, Дунаївської, Гірсівської, Надеждинського (Приазовський район), Мордвинівської (Мелітопольський район) сільських рад.

На території шести сільських рад планується встановити до 167 вітряних турбін з лінією електропередач 330 кВ на території Новенської сільської ради, а також за межами населеного пункту.

Цьогоріч для першої черги вітроелектростанції планують поставити 27 комплектів вітрогенераторів. Логістикою займатиметься «Холлеман Україна.» Перше судно очікується у вересні поточного року. Турбіни для станції поставить General Electric.

Для довідки: General Electric – американська багатогалузева корпорація, виробник багатьох видів техніки, включаючи локомотиви, енергетичні установки (в тому числі і атомні реактори), газові турбіни, авіаційні двигуни, медичне обладнання, цифрові фотоапарати, побутову та освітлювальну техніку, пластмаси та герметики, а також широкий спектр продукції військового призначення, від стрілецької зброї і бронетехніки до військово-космічних систем і ядерних боєголовок.

Джерело: Shotam

Читайте також: Володимир Гройсман: «Вартість тепла для споживачів має бути справедливою!» 

загрузка...