У Запорізькому регіоні запрацював проект з пошуку дітей спільно з мобільним оператором (фото, відео)

202
Фото - komora.info
З 16 липня у Запоріжжі та області запрацював спільний проект Національної поліції України та оператора мобільного зв’язку «Київстар» – «Пошук дітей».

Як зазначила начальник відділу ювенальної превенції майор поліції Ольга Зінченко, за останні роки вбачається збільшення кількості безвісти зниклих дітей. Так у 2016 році зареєстровано 547 заяв і повідомлень про зникнення неповнолітніх, з яких 456 дітей розшукано протягом доби. У 2017 році пропало 649 неповнолітніх, з них 600 – місцезнаходження встановлено за добу. З початку цього року вже зареєстровано 365 заяв про зникнення дітей.

«Для більш оперативного реагування та встановлення місцезнаходження неповнолітніх 30 серпня 2017 року між Нацполіцією та ПрАТ «Київстар» підписано Меморандум про співпрацю для впровадження інноваційних форм і методів роботи з розшуку дітей, в рамках якого  проведено експеримент з впровадження проекту «Пошук дітей» в Києві», – розповів менеджер зі зв’язків з громадськістю ПрАТ «Київстар»  Володимир Буга.

 
Фото - https://zp.npu.gov.ua/

Відповідно до розробленого алгоритму дій, працівники поліції під час реєстрації фактів безвісного зникнення дитини, отримують письмову згоду про висвітлення даних у SMS-повідомленнях від її рідних або законних представників. Потім інформація надсилається до ПрАТ «Київстар» для оповіщення абонентів. Мобільний оператор протягом 15-20 хвилин надсилає усім абонентам, які знаходяться в зоні прибФотолизного пошуку дитини (від 1 до 3 км), повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції.

У SMS-повідомленнях надається коротка інформація щодо розшукуваної дитини та посилання на сторінку у соціальній мережі «Facebook» з фото та додатковими відомостями про неї, а також телефони, за якими можна звертатися, якщо володієте інформацією з приводу  місцезнаходження розшукуваного. Таке нововведення розраховане на те, що небайдужі громадяни допомагатимуть у пошуках зниклих безвісти дітей.

Нагадаємо, раніше Forpost повідомляв, що поліція розшукала жінку, яка пішла з дому разом з півторарічною донькою.

Читайте также: В Запорожье без вести пропала пенсионерка с проблемами с памятью (ФОТО)

загрузка...