В Чорне море увійшов військовий корабель Великобританії, який допомогатиме Україні з ситуацією в Азовському морі (фото)

449
Фото - Facebook.com/Андрій Клименко
Військовий корабель Великобританії повинен допомогти Україні вирішити кризову ситуацію в Азовському морі та забезпечити свободу навігації в акваторії Чорного і Азовського морів.

Велика Британія та Королівський флот оперативно відреагували на прохання допомоги з нашого боку. Про це повідомляє керівник моніторингової групи “Майдан закордонних справ” і головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко на своїй сторінці в Facebook.

Журналіст зазначає, що 17 грудня 2018 близько 20:30 (місцевий час) гідрографічний (розвідувальний) Корабель Її Величності HMS Echo (H87) увійшов в Чорне море з протоки Босфор. Цей сучасний розвідувальний корабель призначений для проведення розвідувальних операцій на підтримку підводних човнів та десантних операцій. Він може надавати адаптовану інформацію практично в режимі реального часу.

“21 листопада 2018 року міністр оборони Великобританії (Defence Secretary Gavin Williamson) під час візиту до Лондону міністра оборони України Степана Полторака оголосив, що HMS Echo відправиться в Чорне море в 2019 році для підтримки свободи навігації, на підтримку України.
17 грудня 2018 близько 20:30 (місцевий час) гідрографічний (розвідувальний) Корабель Її Величності HMS Echo (H87) увійшов в Чорне море з протоки Босфор.

Це перший військовий корабель країн НАТО, що здійснює візит до Чорного моря із прямим формулюванням мети візиту, що пов’язана з Азовською кризою.

Дякуємо британським друзям!”, – написав Андрій Клименко.

Фото – Facebook.com/Андрій Клименко

Читайте також: У запорізькому військкоматі не всіх чоловіків допустили до зборів через переповненість штату – ФОТО

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...