Відомі запоріжці підтримують Петра Порошенка

435

Запорізька команда Петра Порошенка щодня зростає та поповнюється новими обличчями. Проте основу складають ті, хто вже давно визначилися зі своїм вибором. Серед них – ветеран АТО, відомий запорізький «кіборг», історик і науковець В’ячеслав Зайцев. З 2015 року він входить до складу фракції «Солідарність» Запорізької міської ради. На цих виборах В’ячеслав Зайцев став довіреною особою кандидата на пост Президента України Петра Порошенка у територіальному виборчому окрузі № 77.

Сьогодні він вкотре пояснив запоріжцям свій вибір. Разом з волонтерами кандидата у Президенти Петра Порошенка В’ячеслав Зайцев вийшов до городян. Захисник долучився до проведення опитування серед містян, а також сам відповів на питання, які йому ставили запоріжці. Зокрема, чому саме він підтримує Петра Порошенка.

– Петро Порошенко для мене це, перш за все, Головнокомандувач. Я переконаний, що тільки він може протистояти російській агресії та особисто Путіну. Порошенко очолив країну в найскладніший момент, і завдяки цьому ми п’ятий рік поспіль даємо ворогу гідну відсіч.
Я пам’ятаю, якою була українська армія в 2014-му. Те, що остаточно не розкрали минулі керівники, важко було назвати оснащенням. І подивіться, як ЗСУ відродились сьогодні. Наразі, українська армія входить в ТОП-10 найсильніших армій Європи. Щороку ми отримуємо потужну новітню техніку, і цей процес тільки набирає обертів. Я впевнений, саме ця армія збереже Незалежність і зрештою прожене окупанта з української землі, – зазначив В’ячеслав Зайцев.

В спілкуванні з запоріжцями Зайцев підняв тему подальшого  шляху України.

– Зараз у нас є дві альтернативи: або Порошенко, або Путін. Ті досягнення, які були зроблені за останні п’ять років – а це і впровадження ключових реформ, відродження української культури та мистецтва, безвіз, Томос, закріплення  курсу на ЄС і НАТО, боротьба з бідністю та ще безліч здобутків, треба примножувати. Я дуже сумніваюся, що хоч хтось з інших кандидатів зацікавлений в продовженні цього шляху. Відомо, що ті популісти, які подали свої кандидатури на найголовнішу посаду в країні, дивляться в бік Москви, і тільки дурний цього не розуміє. Я хочу жити в сучасній демократичній державі, зі своєю культурою і мовою, з безліччю можливостей для кожного її громадянина. Саме тому 31 березня я віддам свій голос за Петра Порошенка. Як і кожен мислячий патріот своєї держави, – підсумував захисник ДАП.

загрузка...