«Запоріжгаз» продовжують донарахування абонентам всупереч рішенню НКРЕКП

986
Фото: Google.com

Нагадаємо, в кінці березня чотири облгази («Запоріжгаз», «Львівгаз», «Чернівцігаз», «Чернігівгаз») оштрафували на 850 тисяч гривень. Їх звинуватили у застосуванні методики приведення показань лічильників до стандартних умов.

НКРЕКП зобов’язали провести перерахування абонентам з жовтня 2018 року. Однак облгази не згодні були з рішенням й заявили про готовність відстоювати свою правду у суді.

Правосуддя ще не відбулося, а донарахування продовжуються. Абоненти отримують платіжки за старою «схемою».

«Облгази проігнорували рішення НКРЕКП та продовжують нараховувати споживачам зайві обсяги газу. Вінницька, Волинська, Закарпатська, Запорізька, Чернігівська – це неповний перелік областе, з яких надходить чергова хвиля скарг споживачів», – заявляє заступник голови департаменту з енергоефективності НАК «Нафтогаз» Олексій Хабатюк.

«НКРЕКП зобов’язане провести чергову перевірку та підтвердити факт ігнорування облгазами рішень регулятора. Але Верховна Рада не може стояти осторонь, бо, на жаль, у регулятора за законом про ринок газу та про сам регулятор обмежені повноваження. Це питання енергобезпеки!», – додає він.

Відзначимо, вище згадані компанії входять до групи РГК Дмитра Фірташа.

загрузка...