«Запоріжжяобленерго» «вибиває» борги фірми-забудовника, через жителів будинку

679
Фото з Facebook

Щойно ми повідомляли, що рахунки ПАТ «Запоріжжяобленерго» арештовані, через борги «ЗТМК» (у всякому разі, так повідомив директор підприємства Михайло Гаврилов). У соцмерах з’явився новий скандал.

Жителі 20-поверхового будинку б’ють на сполох. Посеред зими їх залишили без електроенергії та води.

«Стали жертвами корумпованих і монопольних компаній. Діти, домашні тварини, мами, учасники АТО не мають можливості проживати у своїх квартирах з позавчора! Так, 16 січня 2019 року, житловий зданий в експлуатацію будинок, по вулиці Бородіна , був без попередження відключений від електропостачання. А сьогодні відключили воду. Будинку загрожує аварійне руйнування» – пише одна з мешканок будинку у Facebook.

За її словами така ситуація утворилася через борг третьої фірми, підрядника забудовника (що будували це житло) перед ПАТ «Запоріжжяобленерго». Мешканцям пропонують укласти договорі на постачання електроенергії у розмірі 1 млн. грн. Таким чином перекривається борг фірми. Інші варіанти підприємство не цікавлять. Однак у людей цих коштів немає.

Мешканці змушені платити подвійний тариф зі свого лічильника від імені забудовника. Сплачено передоплата за січень у розмірі 41 тис. грн. Не дивлячись на передоплату і той факт, що в будинку проживають люди «Запоріжжяобленерго» відключили будинок від електропостачання. Опалювання будинку здійснюються за допомогою насосів, тож існує ризик руйнування системи опалювання. За словами постраждалих, всі необхідні квитанції вони мають на руках.

Нам не вдалося зв’язатися з керівництвом «Запоріжжяобленерго». Журналісти Forpost відстежуватимуть події, подробиці повідомимо трохи пізніше.

Читайте також: Організована злочинна група привласнила більше мільйона гривень з Запорізької АЕС

загрузка...