Священик, якого вигнав Лука, не намірений покидати парафіян і зараз шукає приміщення для служінь

1095
Священик
фото: Facebook
Це можна назвати маленькими розколами всередині УПЦ МП в Запоріжжі. Після того, як владика Лука вигнав священика з церкви, парафіяни стараються підтримати свого духовного наставника, як можуть.  Люди просять його не покидати свого приходу, адже він формувався спільно.

Запоріжці вже багато років знають Ігоря Савву і готові разом з ним перейти до іншого приміщення. Отець пристав на пропозицію парафіян і зараз вони спільно займаються пошуком підходящого приміщення для Богослужінь. Віряни підтримують отця у соціальних мережах, запевняють – якщо на те буде згода Ігоря Савви, то люди готові йти на прийом до Владики Луки, а якщо треба, то навіть до Онуфрія. Запоріжці впевнені, що немає жодного церковного закону, який міг би виправдовувати злодіяння, про закінчення яких, на території України, власне в мовив Бога отець Ігор.

фото: Facebook

На запитання журналістів, що будете робити далі,  священик відповів: “Зараз шукаємо помешкання, де можна зібратися з прихожанами і визначитися, де будемо служити, але вже не в МП.” 

Ігор Савва просить людей не йти до Владики і ні про що не просити, ситуація була напруженою давно, а упереджене ставлення єпархіальних представників вже тривалий час не дає священику спокою . -“Вперше, за багато років я відчув себе людиною. Зараз відчуваю велике полегшення” – розказав парафіянам святий отець.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про те, що запорізького священика УПЦ МП Ігоря Савву позбавили парафії в Запоріжжі та вигнали з храму  через його проукраїнську позицію. Священик відкрито молився за українських військових також він не згадував у молитві Кирила Гундяєва.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...