Три університети Запоріжжя увійшли до рейтингу кращих вишів України

1714
Запорізькі виші увійшли до рейтингу кращих за результатами вступної кампанії-2018.

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» оприлюднила рейтинг показників вступної кампанії серед вітчизняних вишів, у основу якого покладені результати вступу 2018 року. У рейтингу використані дані з Єдиної державної бази з питань освіти за результатами минулорічної вступної кампанії. Статистичні дані рейтингу поділені за кількома групами і містять інформацію про середній бал ЗНО вступників, кількість зарахованих осіб на бюджет та контракт, конкурс на одне бюджетне місце, кількість зарахованих осіб до приватних вишів, а також інші дані.

За показниками рейтингу Запорізький національний університет увійшов до топ-15 кращих вищих навчальних закладів у рейтинг-листі за показником «Вступники, зараховані на контракт». ЗНУ посів 10 позицію із 393 можливих, Запорізький національний технічний університету опинився на 25 місці, а Запорізький державний медичний університет – на 32.

У рейтинговому листі, складеному за показником «Вступники, зараховані на бюджет», результат становить 303 особи у ЗНТУ, 276 – у ЗНУ та 265 – у ЗДМУ.  За показником «Найкращий бал ЗНО на контракт» лідируючі позиції серед запорізьких вишів посів медичний університет, що опинився на 39 місці з 200. При цьому за показником «Найкращий бал ЗНО на бюджет» ЗДМУ посів 23 сходинку рейтингу.

При оприлюдненні рейтингу його укладачі мали на меті інформування майбутніх випускників шкіл і молоді, які планують вступати до закладів вищої освіти у 2018 році. Рейтинг допоможе зорієнтуватись у можливостях вступу до українських вишів, оцінити власні шанси та зробити свідомий вибір закладу освіти для здобуття вищої освіти, повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій ЗОДА.

Читайте також: Україна отримає Томос в переддень Різдва

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...