У Бердянську помічені представники місії ОБСЄ

99
Фото: Google.com

Заступник начальника Адміністрації Бердянського морського порту Віталій Бур’ян у Бердянському морському порту прийняв представників ОБСЄ: Роланда Раймана (Німеччина) і Мирослава Крчмара (Чехія). Сторони обговорили ситуацію, яка склалася на транспортному морському вузлі через агресію Росії. До речі, маріупольська група місії ОБСЄ вперше відвідала Бердянськ.

«Представники моніторингової місії ОБСЄ запевнили Бердянськ у своїй підтримці й пообіцяли максимально об’єктивно інформувати світову спільноту з приводу ситуацію в Азовському морі», – розповідають в прес-службі порту.

Бердянський морський порт розташований в північно-східній частині Бердянської затоки. Включає зовнішній рейд, внутрішній рейд (гавань Бердянськ) і підхідний канал довжиною 20 кілометрів, шириною – 90 метрів, глибиною – 8,55 метра і прохідною осадкою – 7,9 метра. Кількість вантажних причалів – 11, довжина вантажного причального фронту – 1798 метрів. У порту працюють портові оператори ДП «БМТП», ТОВ «Нова Хортиця», ТОВ «Агро-клас», ТОВ «Аскет-шиппінг» і ПрАТ «Бердянський завод підйомно-транспортного устаткування».

У 2018 році тут скоротився вантажообіг в порівняні з 2017 роком на 24,4% – до 1,812 млн. т. Питома вага порту в вантажообігу морських портів України склала 1,3 проти 1,8 в 2017 році. Втрати колосальні. Через, що робітники терплять збитки.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...