У центрі Запоріжжі закриють студентську поліклініку

1795
Фото: Google.com

У Запорізькій міськраді прийняли рішення про реорганізацію комунального закладу охорони здоров’я «Студентська поліклініка», розташованого на проспекті Соборному 59.

Даний проект рішення опублікували сьогодні на сайті міської ради. У ньому сказано, що студентську поліклініку хочуть реорганізувати шляхом приєднання до 6-ї міської лікарні (що знаходиться на Сталеварів, 34). Таке рішення прийняли з метою оптимізації структури установ у сфері охорони здоров’я.

Фото: скріншоти з zp.gov.ua
Фото: скріншоти з zp.gov.ua

«Комунальний заклад охорони здоров’я «Студентська поліклініка» створено з метою провадження медичної практики, надання висококваліфікованої та спеціалізованої медичної допомоги студентам вищих навчальних закладів денної форми навчання І-ІV рівнів акредитації.

Фото: Google.com

Однак тепер з метою оптимізації структури установ та закладів галузі охорони здоров’я міста, економії бюджетних коштів, департамент охорони здоров’я міської ради просить підтримати підготовлений проект рішення «Про реорганізацію юридичної особи – комунального закладу охорони здоров’я «Студентська поліклініка» шляхом приєднання до комунальної установи «6-а міська клінічна лікарня», – сказано у пояснювальній записці до проекту рішення.

Читайте також: До уваги запоріжців: протягом наступного тижня низка поїздів буде рухатися за зміненим графіком – перелік

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...