У державному бюджеті не передбачені кошти на будівництво мостів – ЗМІ

288
Фото: Google.com

Вчора, 25 вересня, пройшла 43-тя сесія Запорізької міськради. Протягом всього дня депутати, на чолі з мером Володимиром Буряком, так й не підняли питання про фінансування будівництва мостів через Дніпро.

Народний депутат від партії «Слуга Народу» Сергій Штепа розповів кореспондентам «Запорозької Січі», що кошти в проєкті бюджету України на 2020 рік на будівництво недобудованих мостів не передбачувано.

«Найголовніше, що мене дуже засмутило: в цьому проєкті бюджету немає такого критичного для нас, запорожців, питання, як мости. Ми не побачили, що для них передбачено будь-яке фінансування. Але це питання знаходиться на особистому контролі у президента. Тому очікуємо якихось змін. Якщо їх не буде, то депутати від партії «Слуга народу», які представляють Запорізьку область, будуть намагатися втрутитися в цю ситуацію і домагатися фінансування для мостів. Ми не можемо обіцяти, що це відбудеться завтра чи післязавтра. Всі повинні тверезо оцінювати, що це величезні гроші, які непросто швидко відшукати», – розповідає він.

Нагадаємо, ексзаступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань повідомив, що на завершення робіт з добудови Запорізького мосту, який не можуть добудувати 15 років, потрібно 12 мільйонів гривень.

Читайте також:Після промови лікаря-хірурга 5-ї міської лікарні Запоріжжя, головний лікар хотів його звільнити

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...