У працівника Запорізької обласної інфекційної лікарні виявили коронавірус – ЗМІ

419
Фото: Google.com

На місцевому ресурсі повідомляють, що ще одному медичному працівнику в Запоріжжі не вдалося уникнути інфекції Covid-19. В лікарні інформацію поки не коментують.

Сайт «Забор» посилаючись на власні джерела повідомляє, що 8 липня у 51-річного реаніматолога обласної інфекційної лікарні виявили коронавірус. Його госпіталізували в окремий бокс в цій же лікарні. У пацієнта також виявлено пневмонію. Зазначено, що в колег, які з ним контактували, хворобу не знайшли.

Ми зателефонували в приймальню медичного закладу, аби підтвердити чи спростувати інформацію. Там нам відповіли, що мають узгодити відповідь з начальством, обіцяли передзвонити.

Уточнення! ввечері нам інформацію підтвердили.

Нагадаємо, на початку карантину стало зрозуміло, що медичні заклади Запоріжжя не готові до боротьби з коронавірусом. У медичних працівників не було елементарного — засобів індивідуального захисту. Депутат Запорізької обласної ради Геннадый Фукс, у якого виявили коронавірус, на своїй сторінці у Фейсбуці розповідав, що ситуація кричуща. Волонтери збирали кошти, щоб купити необхідне.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...