У Вайбері батьківської групи з’явилося повідомлення, що в школах Запоріжжя невідомі поширюють наркотики

428
Фотоілюстрація

Нещодавно в Запоріжжі з’явилася інформація, що в місті поширюють наркотики замасковані під цукерки в місцевих навчальних закладах.

Зокрема, в одній з батьківських груп дитячого садка у Вайбері матір опублікувала повідомлення, де вказано, що в школах Запоріжжя невідомі поширюють наркотики. Про це їй, нібито, розповіла вчителька школи Шевченківського району, пише «ВВ».

«Це вже не просто слух – це вже є в школах, в нашій також: дітям роздають жувальні гумки, пригощають цукерками, а також просять передати та пригощати інших. В цих «цукерках» знаходиться синтетичний китайський наркотик. Сьогодні в нашій школі знайшли цілий пакет з такими наркотиками. Деякі діти з п’ятого класу вже встигли їх скуштувати. Чим небезпечний цей наркотик? Тим, що вже після другого вживання дитина стає від нього залежною. Як ми можемо розпізнати його стан? Основний ефект триває хвилин 15-20, потім дитина поводиться не зовсім адекватно та «тягне язика». Це страшно й здається, що мене не стосуються. Однак втрапити в халепу може кожний. Дітей потрібно попереджати про небезпеку та проводити роз’яснювальну роботу. Говорити з ними, спостерігати за ними, дивитися, що носять в сумці. Будьте обачними», – наводить повідомлення мами сайт.

Як не дивно, в поліції про цей резонансний випадок нічого невідомо. Що наштовхує на думку, що поширюється черговий фейк. Однак правоохоронці все ж перевірять інформацію, адже тема дуже серйозна.

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...