Про це повідомили в Управлінні захисту економіки в Запорізькій області.
4 червня оперативники УЗЕ спільно зі слідчим, під процесуальним керівництвом Запорізької місцевої прокуратури №3, затримали на «гарячому» заступника директора одного з інститутів Класичного приватного університету.
Це сталося після того, як вона отримала від студента 4000 грн. За ці гроші викладачка мала вирішити питання про допуск студента до навчання та здачі іспитів.
![](https://forpost.media/wp-content/uploads/2018/06/34560322_1688523221216535_1004187547355578368_n.jpg)
Проведеними слідчими діями задокументовано передачу грошей, а у службовому кабінеті зловмисника виявлено та вилучено грошові кошти, отримані в якості хабаря. Зараз триває досудове розслідування.
![](https://forpost.media/wp-content/uploads/2018/06/34606715_1688523274549863_934488105111519232_n.jpg)
Варто нагадати, що з початку року це вже другий факт хабарництва з боку працівників КПУ. Так, 9 січня було викрито завідувача кафедри економічної теорії, національної та міжнародної економіки, яка отримала 300 доларів за погодження результатів переддипломної практики та успішний захист дипломної магістерської роботи.