У Запоріжжі на Райдузі зафіксоване скупчення підлітків в балаклавах (Фото, Відео)

4296
Фото: Forpost

Ми розповідали, що сьогодні, 15 травня, у Запоріжжі біля обласної бібліотеки відбувся Веселковий флешмоб-2019 приурочений відзначенню Міжнародного Дня протидії гомофобіїбіфобіїінтерфобії та трансфобії. Схоже, якби не запобіжні дії організаторів акції, для телебачення молодики влаштували б «непогану» картинку нетолерантного Запоріжжя.

Трохи передісторії. З початку місце проведення події анонсувалося, на майдані Героїв (перед ЗОДА), однак, з’ясувалося, що в цей самий день та час, одразу декілька релігійних організацій зареєстрували акції. Очевидно, без сутичок не обійшлося б, що дуже неприємно, адже цього разу мала прибути моніторингова група ОБСЄ. Тож місце локації перенесли на той самий час, але на Райдугу.

Багато запоріжців здивувалися, коли Веселковий флешмоб знову перенесли. Цього разу на площу біля обласної бібліотеки. На нашу думку, це зробили з метою безпеки.

Журналісти «Forpost» в районі каскаду Райдуги побачили велике скупчення підлітків. Загалом зібралось трохи більше сотні чоловік. На багатьох з них були одягнуті балаклави та медичні маски. На питання, що вони тут роблять, лунали дві відповіді: 1) не хочуть спілкуватись з пресою. Балаклави задля уникнення ідентифікування своєї особисті; 2) особи стверджували, що вони просто прогулюються, а маски надягнули, бо хворіють. За особистими враженнями ситуація була дуже електризованою, деякі навмисно провокували групи людей в очікуванні бійки.

Схоже, не лише люди у масках не знали,що захід перенесли. Зненацька до групи підлітків підійшли інші неповнолітні і облили їх зеленкою. Припускаємо, що це інша група противників подібного руху, яка просто не ідентифікувала осіб, подумавши, що це учасники акції.  Підлітки облили і втекли, інші розгублено радилися як відмити зеленку з одягу.

На стражі порядку чатували правоохоронці, копів було дуже  багато.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...