У Запоріжжі неповнолітній впав з недобудованого мосту

39

5 червня неповнолітній, перебуваючи на недобудованій автотранспортній магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжі, впав з висоти більш ніж 40 метрів, отримавши при цьому множинні переломи кісток скелету з ушкодженнями внутрішніх органів, що стало причиною  смерті. Про це повідомляє преслужба прокуратури Запорізької області.

Відомо, що вказаний об’єкт будівництва перебуває на балансі служби автомобільних доріг у Запорізькій області, будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро розпочато у 2004 році. У березні 2020 року укладено договір про виконання робіт з будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро в   м. Запоріжжя.

Разом з цим, заходи щодо огородження об’єкту будівництва, встановлення попереджувальних та забороняючи знаків, тощо, ані власником недобудови, ані генпідрядником не вжито, чим порушено правила, що стосуються убезпечення дорожнього руху особою, що відповідальна за будівництво автотранспортної магістралі.

Прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом порушення правил, норм і стандартів, які стосуються убезпечення дорожнього руху, що привело до загибелі підлітка.
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...