Відставка Авакова: виступ у Раді та акція протесту з вимогою покинути пост

83
Фото: Рада ТВ

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виступив зі звітом перед Верховною Радою. У цей час на площі перед парламентом проходив мітинг за його відставку, повідомляє LB.ua.

“І МВС, і Нацполіція є відображенням, зрізом і плоттю від плоті українського суспільства. Серед нас є герої, трудяги і, на жаль, порушники закону. У будь-якому суспільстві, у будь-якій поліції світу зустрічаються негативні і резонансні події. Але принциповим важливо, як система МВС реагує на ці події “, – сказав він.

Нагадаємо, що 25 травня департамент внутрішньої безпеки Національної поліції затримав двох поліцейських з Кагарлика, Київської області, за підозрою в згвалтуванні 26-річної жінки.

Але міністр вважає, що насправді система МВС зреагувала миттєво і правильно: поліцейських звільнили, а підрозділ розформували.

Паралельно з виступом Авакова на площі Конституції біля будівлі парламенту пройшов мітинг за його відставку, на який прийшли близько 500 осіб. Активісти вважають, що міністр повинен відповісти за злочини своїх підлеглих і покинути посаду.

Фото: dt.ua

«Якщо відбувається якась проблема в якомусь великому закладі, то відповідати повинен безпосередньо начальник, а не та людина, яка займається питаннями організації ефективної роботи», — вважає заступник міністра внутрішніх справ Геращенко. Про це він сказав в інтерв’ю Радіо Свобода, коментуючи можливість відставки глави МВС Арсена Авакова зі своєї посади.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...