У Запоріжжі обіцяють відкрити ще один сучасний пляж – фото

144
Фото з сайту Запорізької міськради

У 2020 році в місті мають відкрити ще один сучасний пляж, який знаходиться Заводському районі. Робітники вже завершують першу чергу реконструкції.

Роботи по реконструкції пляжу проводяться на вулиці Лейтенанта Шмідта. Раніше у Заводському районі були відсутні офіційні пляжі, тому міська влада прийняла рішення створити зону відпочинку. Вже завершується перша черга реконструкції. Під час якої облаштовують пляжну зону (встановлять кабінки, навіси й т.і.), освітлення водопровід, каналізацію, туалети з невеликою каналізаційною насосною системою. Зараз облаштовують доріжку для людей з інвалідністю, укріплюються схили. Також тут передбачений багатофункціональний спортивний майданчик для гри у великий теніс, міні-футбол, повідомляється на сайті Запорізької міськради.

На виїзній нараді міському голові Володимиру Буряку пообіцяли, що вже в серпні закінчиться перший етап реконструкції. Громадяни зможуть відвідувати пляж.

Друга черга реконструкції передбачає продовження робіт на іншій частині зони відпочинку, яка розташована трохи далі.

Нагадаємо, 1 червня в Запоріжжі відкрили оновлений Правобережний пляж. Переважна більшість місцевих мешканців були у захваті від сучасної зони відпочинку. Проте знайшлося й чимало «огріхів» – не правильно покладена плитка, яку рано чи пізно розмиє дощем та поливалка для ніг, від якої утворюється калюжа.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...