У Запоріжжі офіційно з’явилася “Демократична сокира”

585
У суботу ввечері, 9 березня в Запоріжжі відбулася зустріч прихильників нової політичної сили “Демократична сокира”.

На заході один із лідерів партії Юрій Гудименко, який народився та багато років прожив у Запоріжжі, оголосив про офіційне відкриття місцевого осередку, представив керівника Запорізького  відділення та поділився планами на передвиборчий та виборчий періоди. Дещо забігаючи вперед, розказав як бачить розвиток партії та основні її пріоритети саме у Запоріжжі.

Варто зазначити, серед присутніх на зустрічі можна було зустріти чимало активних запоріжців, які брали активну участь в революції Гідності, дехто з них, після подій 2014 року, долучилися до лав волонтерів та захисників України. Керівником місцевого осередку став Олександр Лебідь.

Для редакції Форпост Юрій Гудименко розказав хто сьогодні є прихильниками “Демократичної сокири”, за чий кошт вона розвивається та чим займатиметься в найближчому майбутньому.

У Запоріжжі, як і у інших містах, є десятки і сотні наших прихильників. Ми це бачимо за багатьма показниками. Наприклад, коли ми збирали підписи для офіційної реєстрації партії в Міністерстві юстиції, у Запоріжжі ми зібрали понад півтисячі підписів за добу. Люди приходили цілими родинами. Плюс маємо цифри з соцмереж, плюс із Запоріжжя багато донаторів – тих, які щомісячно перераховують гроші партії, бо ж за нами немає олігархів – ми існуємо і діємо на пожертви. Тож ми виходимо з позиції, що у Запоріжжі є мінімум півтисячі активних прихильників – тих, які у разі чого можуть вийти на акцію чи, наприклад, стати членами комісій на парламентських виборів, до яких ми готуємось. І тепер головне – високо підняти прапор, щоб з‘явилася людина, яка на місці згуртує цих прихильників, постійно підтримуватиме з ними контакт і буде проводити активну роботу. Ми впевнені, що у Олександра Лебедя є всі необхідні для цього якості і дуже покладаємось на нього. Коли він формуватиме команду, йому буде на кого спиратися. Ви ж самі бачили, що на останній зустрічі цими вихідними всі бажаючи навіть не вмістилися у заклад, в якому проходила зустріч.

Запоріжжя для партії є одним з ключових регіонів. Тут ми вже користуємось неабиякою підтримкою, і серед співзасновників партії двоє з п‘яти (Щедрин та Гудименко) родом із Запоріжжя, мають тут батьків, друзів і чудово розуміють проблеми регіону. Тож наразі ми розпочали досить активну кампанію, яка додасть нам впізнаваності, і водночас новий місцевий лідер буде завершувати формування команди і починати працювати вже не над всеукраїнськими питаннями, а над суто запорізькою проблематикою. Наші прихильники – це, як демонструє статистика, патріотично, проукраїнські налаштовані містяни, зазвичай віком від 30 до 55 років, розумні, із вищою освітою, серед них зазвичай багато ветеранів АТО та волонтерів, тих, хто пройшов Майдан. Це активні громадяни, які не просто жалкуються у соцмережах про те, як все погано, а беруть свою долю і долю міста у свої руки. Працювати з ними і для них – суцільний кайф.

Всі наші місцеві організації живуть за одними правилами. Так як ми бачимо, звідки, з якого міста чи населеного пункту, йдуть пожертви, ми можемо бачити, що за місяць з Харкова прийшло, наприклад, 23 тисячі гривень, а з Запоріжжя, наприклад, 15 тисяч. Тож ми ділимо цю суму навпіл, і 50% залишаються на всеукраїнські потреби, а інша половина на потреби місцевої організації. Тож наскільки активно з‘являтиметься у Запоріжжі агітація, буде офіс найближчим часом чи вже ближче до виборів як штаб – це залежить у першу чергу від самих містян. Ми працюємо у їхніх інтересах, у інтересах тисяч наших прихильників, – поділився Юрій Гудименко.

загрузка...