У Запоріжжі покажуть фільм “Тато”, який присвятили долям українських воїнів

91

За ініціативи громадської організації «Запорозька рада ветеранів АТО» та за підтримки облдержадміністрації у Запоріжжі відбудеться допрем’єрний показ документального фільму «Тато», присвяченого долям українських воїнів, які героїчно обороняли Дебальцеве від російських агресорів у лютому 2015 року.

За словами ветерана АТО, радника голови облдержадміністрації В’ячеслава Зайцева, у фільмі режисерів Ларисі Артюгіної (Україна) та Марти-Дарії Клінави (Білорусь) розповідається про Володимира Самойленка (позовний «Вован»). Він добровольцем пішов захищати Україну навесні 2014 року в складі батальйону «Донбас», був поранений під Іловайськом та віддав життя у бою під Логвиновим.

Тільки через два роки після смерті воїн спочив у рідній землі. Заради цього його дочці Ользі довелося пройти довгий та складний шлях. Вона зустрічається з побратимами батька, по крихтах збирає спогади про останні тижні його життя. Донька відкриває свого батька з іншого боку: не тільки як сім’янина, але і як людину, віддану своєму громадянському обов’язку до останнього подиху.

Фільм «Тато» – це данина пам’яті всім українцям, які у найтяжчий для країни час стали на оборону Української державності.

Показ фільму відбудеться 14 березня 2019 року о 15.00 у кіноконцертному залі ім. Довженка, вхід вільний для всіх охочих.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...