У Запоріжжі під час карантину в міграційній службі консультуватимуть онлайн

167
Фотоілюстрація

Від сьогодні, 16 березня, у зв’язку із запровадженням карантину через коронавірус структурні та територіальні підрозділи УДМС Запоріжжя переходять на дистанційний режим прийому громадян. Консультації в режимі онлайн проводитимуть до кінця карантину, 3 квітня. Про це повідомляють на сторінці Міграційної служби Запорізької області у фейсбуці.

«З 16.03.2020 до 03.04.2020, відповідно до затверджених Кабінетом Міністрів України заходів, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та недопущення поширення COVID-19, при проведенні консультацій структурними та територіальними підрозділами УДМС Запоріжжя з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції, з питань тимчасового та постійного проживання іноземців та осіб без громадянства, міграційного контролю протидії нелегальній міграції та реадмісії, максимально будуть використовуватися засоби дистанційного зв’язку», – йдеться в повідомленні.

Дистанційно звернутися до Управління ДМС України в Запорізькій області можна:

  • Поштою (за адресою вул. Незалежної України, 90, Запоріжжя, 69005);
  • За електронною адресою zp@dmsu.gov.ua;
  • В особистих повідомлення на офіційній сторінці Управління у фейсбуці

Окрім цього, своє звернення можна залишити, зателефонувавши на телефон «гарячої ліній» УДМС, (061) 236-75-45 (з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, в п’ятницю з 9.00 до 16.45).

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...