У Запоріжжі поліцейські зустрілись з зоозахисниками (фото)

119
ПОЛіС
Фото: Патрульна поліція Запорізької області

В останній день зими в рамках проекту “ПОЛіС” (поліція і суспільство) відбувся черговий “Урок доброти”, на якому поліцейські та зоозахисниками обговорили проблеми, що стосуються безпритульних тварин.

Офіцери патрульної поліції спільно з ініціативною групою волонтерів “Стая” акцентували увагу учасників заходу на тому, що зростання кількості тварин-безхатченків залежить від ряду факторів. Одним з яких є невідповідальні господарі домашніх тварин, які викидають послід від своїх улюбленців, або займаються “самовигулом”. Тобто тварина гуляє сама по собі, парується і внаслідок чого збільшує кількість безпритульних.

Фото: Патрульна поліція Запорізької області
Фото: Патрульна поліція Запорізької області

Також підіймалось питання посилення відповідальності за жорстоке поводження з тваринами та відповідні зміни у законодавстві з цього приводу. Поряд з цим, волонтери “Стая” надали учасникам заходу алгоритм дій у разі виявлення пораненої тварини, або тварини яка потребує допомоги.

Нагадаємо, 26 лютого запорізькі поліцейські показили відео того, як вони рятували собаку, що потрапив у яму.

Фото: Патрульна поліція Запорізької області

Читайте також: У Запоріжжі зоозахинсники вийшли під стіни цирку, щоб відстояти заборону використання тварин у циркових шоу

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...