У Запоріжжі зоозахинсники вийшли під стіни цирку, щоб відстояти заборону використання тварин у циркових шоу (фото)

451
«За цирк без тварин»

Сьогодні, 3 лютого, у Запоріжжі розпачалась акція «За цирк без тварин».

«За цирк без тварин»

Під стінами Запорізького державного цирку, де якраз сьогодні стартує нова програма “У світі циркових тварин”, зібрались кілька десятків зоозахисників та небайдужих громадян, щоб відстояти заборону використання тварин у циркових шоу згідно закону України.

“В наше время стыдно, когда в твоей стране держат рабов. Без прав и возможности спастись. Считаете,что нужно что-то менять? … Наше оружие – наши улыбки! Мы спасаем животных! Не поддаемся на провокации! Желаем здоровья тем, кто говорит нам вслед гадости! Мы победим, потому что за нашими спинами стоят клетки и они стонут! Им никто не поможет, кроме нас!” – каже організатор запорізької акції зоозахисник Олеся Кулик.

Фото: “Время Новостей”
Фото: “Время Новостей”
«За цирк без тварин»
Фото: “Время Новостей”

Варто відзначити, що ще в 2017 році у результаті багатомісячної боротьби зоозахисників в Україні було прийнято закон 5119-1 про посилення відповідальності за жорстоке поводження з тваринами. Окрім збільшення покарання (до 8 років позбавлення волі), новий законопроект обмежив діяльність в Україні шапіто з тваринами. Закон уточнює поняття “пересувний звіринець” і остаточно забороняє перевезення тварин для циркових цілей, тобто забороняє шапіто зі звірми”. Однак «циркачі» продовжуть ігнорувати Закон та експлуатують тварий й далі.

Організаторам акції часто закидають, що подібні збори є “проплаченими”. Однак така інформація не відповідає дійсності:

Подібні акції протесту проти використання тварин у циркових шоу зараз проходять у багатьох містах країни.

Читайте також: В Запорожской области неизвестный выстрелил в собаку прямо из окна своей квартиры

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...