У Запоріжжі працюють нелегальні АЗС – прокуратура створила «гарячу лінію» для протидії їх діяльності

276
Фото: pixabay.com

На сьогоднішній день на ринку нафтопродуктів склалась критична ситуація, пов’язана зі збільшенням кількості нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів, яких, за різними оцінками, функціонує понад 1500, а частка тіньового ринку пального становить 20-50%. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Запорізької області.

За даними Рахункової палати, через існування тіньового ринку палива у 2016-2017 роках лише державний бюджет недоотримав близько 25 млрд. грн. акцизного податку з пального.

Окрім того, функціонування нелегальних автозаправних станцій і автогазозаправних пунктів створює значні загрози життю і здоров’ю громадян, оскільки не проходять обов’язкових контрольних процедур та як правило розміщуються у невстановлених місцях в безпосередній близькості до житлових громадських будівель.

У зв’язку з цим, для протидії нелегальній діяльності АЗС та АГЗП під керівництвом прокурори Запорізької області проведено оперативну нараду та прийнято рішення про створення спеціальної «гарячої лінії» для невідкладного реагування на факти даного виду незаконної діяльності.

У відомстві звертаються до всіх громадян, яким відома інформація про діяльність нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів, з проханням невідкладно повідомляти про дану протизаконну діяльність на телефон «гарячої лінії» прокуратури Запорізької області: 225-10-99.

Читайте також: Тендер от АЭС Запорожской области: около трёх миллионов пошло на закупку светильников

загрузка...