У Запоріжжі привітали та нагородили кращого учителя України – ФОТО

241
Фото: zoda.gov.ua

У Запорізькій ОДА привітали 29-річного викладача інформатики запорізької школи “Джерело” Олександра Жука, який нещодавно став переможцем конкурсу Global Teacher Prize Ukraine 2018.

Сьогодні, 9 жовтня, голова ЗОДА Костянтин Бриль вручив кращому вчителю України медаль “За розвиток Запорізького краю”.

Нагадаємо, молодий педагог став найкращим серед майже двох тисяч освітян, що подали заявки на участь в конкурсі Global Teacher Prize Ukraine 2018, церемонія вручення якого пройшла 7 жовтня у Львові. Тоді Жук отримав нагороду особисто з рук Президента.

Як переможець конкурсу Жук також отримає 250 тисяч гривень премії та рік безкоштовного навчання від проекту “Освіторія”. Виграш Олександр, який має чотири вищі освіти, планує витратити на саморозвиток та розвиток роботехніки в області.Крім того, у березні 2019 року переможець Національної премії візьме участь у Global Education & Skills Forum у Дубаї. Учасниками форуму стануть найкращі вчителі світу та відомі люди, які опікуються питаннями освіти.

Зараз Олександр Жук працює вчителем інформатики в КЗ «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело» ЗОР з 2009 року, займається інклюзивною освітою, вивчив жестову мову разом з дітьми. Педагог-новатор створює роботів і майструє сонячні панелі, а також три роки поспіль перемагає в математичному конкурсі з усного рахунку. Також він бере постійну участь у семінарах, конференціях, професійних конкурсах, науково-експериментальній роботі. Діяльність вчителя охоплює такі проекти як: «Школа енергії», «Школа енергії 2.0», «Кліматичні краплі», «FIRST LEGO», «Кліматична магія», «True or False».

“Для мене всі діти рівні, я нікого не видаляю. Під час уроків я ніколи не наголошую на оцінках. Треба, щоб дитина отримувала задоволення від самого процесу навчання та уроків”, – поділився секретами педагогічної майстерності молодий викладач.

Фото: zoda.gov.ua

Читайте також: Бердянские баскетболистки успешно стартовали на юношеской Олимпиаде в Буэнос-Айресе

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...