Вчителя із Запоріжжя визнали найкращим педагогом року в Україні – ФОТО, ВІДЕО

1127
Фото: PRESIDENT.GOV.UA

Найкращим педагогом-новатором України у 2018 за версією Global Teacher Prize Ukraine став вчитель інформатики із Запоріжжя Олександр Жук.

Global Teacher Prize Ukraine називають Нобелівською премією для вчителів, яку вдруге проводить в Україні ГО «Освіторія». Метою акції є популяризувати новаторські підходи в освіті та підвищити престиж викладача.

Фото: скріншот з tsn.ua

Всього цього року на участь в конкурсі Global Teacher Prize Ukraine подали 1206 заявок, 81% яких – з великих міст, а із сіл, селищ та містечок – 19%. Більшість номінованих жінки – 90%.

У підсумку тільки 10 із них пройшли до фіналу і претендували на головний приз — 250 000 грн, поїздку в Дубай на Global Education and Skills Forum 2019 та 1 рік безкоштовного навчання від організатора премії ГС “Освіторія”.

Фото: скріншот з tsn.ua
Фото: PRESIDENT.GOV.UA

До списку топ-10 кращих педагогів-новаторів України потрапив й і вчитель із Запоріжжя Олександр Жук. 29-річний педагог викладає інформатику вже 9 років та зараз працює в загальноосвітній школі-інтернаті “Джерело”. Й саме він став переможцем!

Фото: PRESIDENT.GOV.UA

У церемонії вручення національної премії Global Teacher Prize Ukraine, що пройшло вчора, 7 жовтня, у театрі імені Івана Франка, взяв участь Президент України Петро Порошенко. Він особисто вручив головну нагороду запоріжцю.

Що відомо про переможця?

  • Олександр Жук хотів бути економістом і мав працювати у податковій службі, але став вчителем. Був соціальним педагогом, вивчив мову жестів та психологію, повідомляє “ВВС Україна”.
  • Його робота починається о 6:30, коли він веде на сніданок дітей в інтернаті, й триває до 11 вечора.
  • “Інколи, коли погано на душі, ці діти дають крила. Ми з ними подорожуємо. Цим дітям хочеться дати можливість розвиватися і бути соціально-адаптованими”, – каже пан Жук.
  • Його учні займають призові місця на конкурсах з комп’ютерної графіки та веб-дизайну, перемагають у Всеукраїнському екологічному квесті та беруть участь у робобатлах.
  • Пан Жук розробляє конспекти уроків та написав наукову працю, присвячену навчанню дітей із порушенням слуху. Тепер він може заспівати для них пісню Дмитра Монатика мовою жестів, щоб бути з дітьми на одній хвилі.
  • Він танцює сальсу і займається йогою та мріє про роботів LEGO для своїх учнів, щоб вони могли навчатися та готуватися до нових битв роботів.
  • Разом з учнями бере участь у конкурсах та фестивалях, перемагає у змаганнях з усного математичного рахунку «Прангліміне» та займається наукою.

Повне відео з церемонії вручення національної премії Global Teacher Prize Ukraine: 

Дивіться також: Видео дня: как запорожские “Девчата” штурмовали сцену “Х-фактор”

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...