У Запоріжжі продовжують лякати підприємців анулюванням паспортів прив’язки

247
прив'язки
На сайті міської ради з’явився ще один проект рішення стосовно анулювання паспортів прив’язки ТС. Цього разу в поле зору міськвиконкому потрапили два об’єкти по вулиці вул. Воронезька,10, паспорт прив’язки якої був зареєстрованим у квітні 2016 року та вул. Руставі,1а,  реєстрація паспорту прив’язки – січень 2016 року.

Дата реєстрації говорить про те, що простояти гарантовано об’єкти повинні були до 2020 року.

В пояснювальній записці йдеться про те, що інспекція з благоустрою провела перевірку даних ТС і виявила певні порушення. Зокрема зовнішній вигляд об’єкту по вулиці Воронезька, 10 не відповідає вимогам паспорту прив’язки. Згідно з висновками інспекції об’єкт більший, ніж повинен бути, а також підприємець здійснив прибудова, яка непередбачена документом.  . Зовнішній вигляд ТС має незадовільний стан та занедбаний вигляд, фасади цілком заклеєні рекламною продукцією. Об’єкт по вулиці Руставі 1а, 1а не відповідає архітипу, визначеному у паспорті прив’язки. Благоустрій території не відповідає схемі благоустрою, яка є складовою частиною паспорту прив’язки ТС.

Опираючись на рішення інспекції з боагоустрою міськвиконком пропонує анулювати паспорти при’язки вище вказаних ТС.

Нагадаємо, приблизно 10 днів тому підприємці побачили подібний проект рішення на сайті міської ради, а тому вирішили навідатися на засідання комісії з розвитку підприємництва. Під час своїх доповідей підприємці повідомили, що виконком міської ради порушує закон подібними рішення. Про перевірку підприємців ніхто не повідомляв, протоколи вони не підписували, а про можливе анулювання документу дізналися випадково.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...