У Запоріжжі проросійська організація провела автопробіг з червоними прапорами – фото

553
Фото: Перший Запорізький

Напередодні запланований захід проросійською організацією «Полк Победы»ознаменувався скандали. Правоохоронці отримали повідомлення що в Запоріжжі планують провокації, в соціальних мережах зловмисники ведуть активну провокацію. Під час обшуків дійсно було знайдено велику партію комуністичної символіки. Очевидно, це дещо змінило плани провокаторів.

Сьогодні, 9 травня, відбувся запланований захід – автопробіг, який проводила організація «Полк Победы» на чолі з одіозним Андрієм Івановим, відомим у Запоріжжі скандальними витівками, спрямованими на дестабілізацію.

Декілька десятків авто з червоними прапорами проїхалися від бібліотеки ім. Горького через Алею Слави, «Скорботну Матір», пам’ятник Воїнам-авіаторам, пам’ятник танковому екіпажу Миколи Яценка до пам’ятника Автомобілістам. Такий маршрут був заявлений у соціальних мережах, повідомляє «Перший Запорізький».

Раніше заявлялося, що учасники виходитимуть біля кожного пам’ятника, щоб покласти квіти. Однак їх плани змінилися й вони робили усього декілька зупинок. Все проходить доволі спокійно.

Нагадаємо, пресслужба ГУНП повідомляла, що отримавши повідомлення, що готуються провокації (громадянин закликав до розповсюдження комуністичної символіки) правоохоронці провели обшуки у підозрюваного. У нього знайшли заборонену символіку, червоні прапори, маски, рукавички, георгіївські стрічки, портрети Сталіна та ін. Він позиціює себе як учасник проросійської організації.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...