Запорізькі правоохоронці вилучили чималий арсенал проросійської символіки – фото

323

Правоохоронці отримали повідомлення, що один з місцевих громадян в соціальних мережах пропагує комуністичний режим, веде агресивну риторику та закликає інших залучатися до нього. За місцем проживання чоловіка було знайдено купу забороненої символіки.

6 травня Дніпровський відділ отримав повідомлення, що в Запоріжжі місцевий мешканець 1974 року народження готує провокації. А в соціальних мережах закликає до виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганди комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів. Він позиціює себе учасником однієї з російських неурядових структур, повідомляє пресслужба ГУНП.

Під час обшуків у нього знайшли понад 1200 екземплярів газети «Полк Победы 1945-2020», понад 70 червоних прапорів з написом «Полк Победы» та «75 лет Великой победы», понад 90 червоних стрічок з зображенням «Серпа та молота», понад 20 георгіївських стрічок та ін. Також вилучені засоби індивідуального захисту з відповідною символікою й кольорами (захисні маски та рукавички).

Відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 436-1 (Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганди комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів ККУ. Покарання передбачається у вигляді обмеження волі до 5 років або позбавлення волі на 5 років, з конфіскацією майна.

Ймовірно, всю пропагандистську атрибутику збиралися використати сьогодні, 9 травня.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...