У Запоріжжі рятувальники показали як правильно гасити вогонь в лісі (ФОТО)

42
Фото: прес-служба ГУ ДСНС Запорізької області

З настанням потепління рятувальники стикаються з проблемою порушення людьми правил пожежної безпеки під час відвідування екосистем. Як результат – масштабні пожежі на відкритій території, непоправна шкода екології та чималі матеріальні збитки.

З початку 2018 року в природних екосистемах Запорізької області виникло 269 пожеж на загальній площі 97 га. Варто зазначити, що на території області розташовано 6 лісництв Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства загальною площею 76,8 тис. га (з яких приблизно 15 тис. га природно-заповідна зона).

23 квітня спеціалісти Служби порятунку спільно з представниками Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства провели навчання особового складу на оперативне та якісне реагування під час пожеж в екосистемах.

У рамках навчань, бійці ДСНС ліквідували імітовану пожежу у лісі, спричинену людською необачністю, після чого працівники лісового господарства провели майстер-клас і показали близько десяти різноманітних способів, як правильно та безпечно розпалювати багаття на відкритій території для того, щоб не нанести непоправної шкоди природному середовищу.

Фото: прес-служба ГУ ДСНС Запорізької області

Читайте також: У Запорізькій області за добу сталося 14 пожеж в екосистемах

загрузка...