У Запоріжжі розпочалася акція «Квартира під охорону-2018»

52
крадії
Фото: Відділ комунікації поліції Запорізької області

Про те як уберегти своє майно від квартирних крадіїв розповів начальник Управління поліції охорони ГУНП в Запорізькій області Сергій Рубанов.

З метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам з 01.03 по 17.03.2018 року поліція охорони спільно з територіальними органами Національної поліції України проводить весняну соціальну всеукраїнську акцію «Квартира під охорону-2018». Про це повідомляє відділ комунікації поліції Запорізької області.

У березні в рамках акції підрозділи поліції охорони зможуть взяти під охорону квартиру або будинок за половину вартості монтажних послуг:

“А точніше – ви сплачуєте вартість охоронного обладнання”, – заявив очільник обласної поліції охорони.

Сергій Рубанов також зазначив, що найдієвіший спосіб захистити своє помешкання від крадіїв – охоронна сигналізація. По-перше, житло позначається наліпкою, де зазначено, що об’єкт перебуває під охороною. По-друге, сигналізація передбачає отримання сигналу миттєво після несанкціонованого проникнення, група реагування за лічені хвилини прибуде на місце події, попередить скоєння квартирної крадіжки або затримає зловмисників на «гарячому».

На території області охорону об’єктів та квартир здійснює 22 наряди реагування. За допомогою пунктів централізованого спостереження (ПЦС) охороняється більше 15 000 приватних будинків та інших приміщень з майном фізичних осіб, з яких майже 12 000 – це квартири.

Варто зазначити, що протягом 2017 року працівники охорони попередили 404 злочини.

Фото та відео: Відділ комунікації поліції Запорізької області

Детальна інформація про акцію «Квартира під охорону-2018» на сайті guard.np.gov.ua.

Читайте також: У Запоріжжі роботу шукають більше жінок, ніж чоловіків

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...