У Запоріжжі спортивний магазин, на який наклали санкції, продовжує працювати

278

Володимир Зеленський з ініціативи РНБО видав указ, щодо введення санкцій, під які потрпапила і мережа популярних спортивних магазинів «Спормастер».

В Запоріжжі є лише один магазин “Спортмастер”. який знаходиться в ТЦ “Лахті” на проспекті Соборному, 146. Ми вже повідомляли, що на сайті магазину наразі немає інформації, щодо його закриття.

Журналісти «Форпост» зателефонували за єдиним вказаним номером мережі  і нам повідомили, що абсолютно всі магазини продовжують працювати. Це стосується і запорізьких, і тих, які знаходяться в інших містах. Тим більше, що жодної інформації відносно закриття мережі від керівництва не поступало. Наразі даних, щодо терміну закриття та чи буде воно взагалі немає.

Нагадаємо, що обмеження наклали на компанію Sportmaster Operations Pte. Ltd, яка володіє 99% мережі в Україні. Санкції щодо компанії будуть діяти наступні 3 роки. Вони передбачають повну заборону діяльності мережі в Україні.

Читайте також: В Запоріжжі сквер, який минулого року відремонтували більш ніж за 20 мільйонів гривень, почав руйнуватися

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...