В Мелітополі зграя цуценят шукає домівку: волонтери просять допомоги (фото)

202

Сімнадцять маленьких цуценят залишились без домівки. Хвостатих знайшли зоозахисники на території гаражного  кооперативу. Спочатку їх було 24. Декому знайшли господаря. а деякі не вижили в таких умовах.

Про це повідомляється в групі «Мелітополь допомога тваринам SOS».

Наразі хвостиків годує небайдужа до тварин людина, але власними силами виростити 17 цуценят – неможливо. Їм збудували тимчасовий будинок. Щоб хоча б було тепло. Їм терміново необхідно знайти господарів.

“Сьогодні цуцикам провели дегельмінтизацію. Цуценята дуже красиві, є блакитноокі з рожевим носиком, кучеряві пухнастики.  Вони все лапулі, тільки дуже нещасні.  Може хтось хоче привезти їжу, будемо дуже вдячні !!  Але все таки їм потрібен будинок!  Інакше вони не виживуть.  Допоможіть знайти діткам будинок і люблячих батьків !!!  А так само просимо допомоги на їжу!  Малюки знаходяться на території гаражного кооперативу.  Хто бажає взяти участь прошу звертатися за телефоном 097- 632-73-26.  Є карта дружини цього чоловіка, ми на неї переводимо гроші 5168 7573 6592 9316 бідових Марія Анатоліївна”, – написали в групі допомоги тваринам.

Читайте також: Запорізький натураліст показав, як живуть мешканці заповідника «Хортиця» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...