У Запоріжжі відкрили пам’ятну дошку грузинському добровольцю, що загинув на Донбасі – ФОТО

55
Фото: "Радіо Свобода"

Сьогодні, 31 жовтня, у Запоріжжі відкрили пам’ятну дошку бійцю 57-ї бригади, грузинському добровольцю Гіоргі Саралідзе (позивний Гюрза-2), що загинув рівно рік тому під час війни на Донбасі. Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

Гіоргі був підполковником грузинської армії та учасником російсько-грузинської війни 2008 року. З початком війни на Донбасі «Гюрза-2» приїхав до України, де став добровольцем батальйону «Азов». У 2015 році він був тяжко поранений під час боїв у Широкиному. Згодом служив у командиром розвідувального взводу у 92-й та у 57-й бригаді. Він загинув рівно рік тому, 31 жовтня, під час військової розвідки внаслідок обстрілу бойовиками опорного пункту неподалік Опитного на Донеччині. Похований Гіоргі Саралідзе на запорізькому цвинтарі святого Миколая. У загиблого залишилася дружина.

Пам’ятний знак бійцю встановлено на будинку, де мешкав військовий з дружиною. Вшанувати його пам’ять прийшли ветерани війни на Донбасі та волонтери. Ініціаторами встановлення пам’ятної дошки виступили бойові побратими Саралідзе.

Фото: "Радіо Свобода"
загрузка...