У Запоріжжі з’являться пости вагового контролю автівок

254
???

Відповідне рішення було прийняте на сьогоднішньому засіданні сесії міськради. Автором проекту виступив голова фракції «Солідарність» Олександр Константинов.

Депутати підтримали створення комісії з опрацювання місць будівництва постів для проведення вагового контролю автотранспортних засобів та місць тимчасового відстою транзитного великовагового і великогабаритного транспорту на в’їздах у місто Запоріжжя. Така необхідність виникла з метою збереження дорожньої інфраструктури міста, на яку витрачаються сотні мільйонів гривень, завдяки децентралізації що реалізовується в Україні.

«Щороку дороги міста потерпають від руйнування у результаті дії погодних явищ, а також і в результаті безвідповідальності осіб, що здійснюють перевезення вантажів територією міст з порушенням вагових обмежень. У результаті чого, новозбудовані чи капітально відремонтовані дороги міста деформуються, з’являються напливи та вибоїни. Дорожній покрив, який має по нормативам служити від 5 до 10 років, не витримує і року, бо по ньому рухається транспорт, який значно перевищує граничні допустимі норми навантаження у 1,5-2 рази. Низька якість доріг міста впливає, на економіку міста, екологію, додаткові фінансові втрати власників транспортних засобів, у вигляді позачергових ремонтів та додаткового пального, а також на психоемоційний стан запоріжців», – йдеться в пояснювальній записці.

Згідно проекту рішення, буде створена робоча група для впровадження ініціативи. До її складу входитимуть депутати, представники Державної служби з питань безпеки уа транспорту, Служби автомобільних доріг у Запорізькій області (за згодою), Патрульної поліції, виконавчих органів Запорізької міської ради та інші зацікавлені особи. Пости контролю будуть обладнані засобами фіксації транспортних засобів, які в’їжджають та виїжджають з міста, камерами відеоспостереження, що сприятиме попередженню злочинності на території міста та проведенню оперативна розшукових заходів правоохоронним органами.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...